شهید مدافع حرم،شیری جعفرزادە-حبیب الله

شهید مدافع حرم،شیری جعفرزادە-حبیب الله

ششمین برنامه «از آسمان» به برگزاری نوروز در جمع خانواده شهید مدافع حرم شهید حبیب‌الله شیری جعفرزاده ، اختصاص دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ در یکی دیگر از عیدانه‌های نوروز ۱۴۰۱ “بهاری با مدافعین”، برای دیدار با خانوادە شهید حبیب‌الله شیری جعفرزادە به کرج رفتیم. شهیدی که هنوز خاک شام، پیکرش را پس نداده و خانواده‌اش چشم به راه آمدن این شهید بزرگوار هستند و امان از چشم به راهی…

همسر حاجی از همسرش می‌گوید، از مردی که در تمام عمرش بد کسی را نخواست. از آقای شیری شهید مدافع حریم اسلام و اهل بیت علیهماالسلام. و اما زینب خانم، یادگار شهید شیری که سال نو را به مردم ایران تبریک می‌گوید. او حافظ قرآن مجید و راوی خاطرات پدرش است.

خانواده‌های شهدای مدافع حرم، راه زیادی در پیش دارند، راهی پر از دشواری‌ها، موفقیت‌ها، امیدها، دلواپسی‌ها و… ولی چیزی که باعث دلگرمی‌شان می‌شود “یاد و راه و اسم پدرانشان است و اسمی که برایشان عزت به همراه می‌آورد. راهی که به سعادت ختم شده و یادی که در سخت‌ترین شرایط روزگار کمکشان میکند تا از مشکلات عبور کنند و در پایان باید گفت احوالپرسی از فرزندان و خانوادە شهیدان، تکلیف همە هر ایرانی غیرتمند است، تکلیفی که نباید خدای ناکرده روی زمین بماند.

زندگینامه مدافع حرم حبیب الله شیری جعفر زاده/فیلم

زینب دختر شهید مفقودالاثر حبیب‌الله شیری جعفرزاده در پارک بین مردم می رود و از آنها درخواست می کند تا برای پدرش از طرف خودش نامه ای بنویسند.

فیلم| میشه برای بابام نامه بنویسی؟!

زینب شیری جعفرزاده دختر شهید مدافع حرم حبیب‌الله شیری جعفرزاده با حضور در ویژه برنامه با حسین (علیه السلام) حرف بزن، به درد و دل با پدر شهیدش پرداخته و با ذکر خاطراتی از او دلتنگی‌هایش را بیان می‌کند.

با حسین(ع) حرف بزن| روایت دختر شهید مدافع حرم از ملاقات با پدرش در خواب

8 نظرات در مورد “شهید مدافع حرم،شیری جعفرزادە-حبیب الله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *