شهید عباس آسمیه، شهید مدافع حرم البرزی

شهید عباس آسمیه، شهید مدافع حرم البرزی

پیکر مطهر شهید عباس آسمیه، شهید مدافع حرم البرزی که در دی ماه سال ۱۳۹۴، در سن ۲۶ سالگی در منطقه خانطومان سوریه به شهادت رسید،صبح روز شنبه ۱۵ مرداد ماه سال ۱۴۰۱، از ساعت ۹ صبح از حسینیه عاشقان ثارالله (ع) کانون شهید سبحانی کرج به سمت امامزاده محمد (ع) تشییع و سپس در گلزار شهدای این آستان مقدس به خاک سپرده می شود.

برنامه مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم عباس آسمیه و همچنین مراسم تشییع و به خاکسپاری این شهید والامقام توسط روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز اعلام شد.

به گزارش  ایرنا ، روابط عمومی سپاه استان البرز روز چهارشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: مراسم وداع با پیکر شهید مدافع حرم عباس آسمیه، در فردیس، کرج و معراج شهدای تهران برگزار و سپس در گلزار شهدای امامزاده محمد (ع) کرج به خاک سپرده می شود.

مراسم وداع مردم با این شهید والامقام در شهرستان فردیس، در روز جمعه ۱۴ مرداد ماه، از ساعت ۱۰ صبح از مقابل مسجد جامع فلکه چهارم تا مصلای امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار می شود و سپس پیکر وی تا غروب همان روز در پایگاه مقاومت بسیج شهید ترکیان واقع در خیابان بیمارستان کمالی کرج خواهد بود.

غروب روز جمعه، همزمان با نماز مغرب و عشا، مراسم وداع با پیکر مطهر شهید عباس آسمیه در مسجد جامع حضرت ابوالفضل (ع) واقع در باغستان غربی برگزار و سپس پیکر وی به معراج شهدای هیأت انصارالامام رزمندگان کرج واقع در میدان والفجر منتقل می شود.

مردم شهیدپرور استان البرز و به ویژه شهر کرج می توانند با حضور در این معراج شهدا این شهید عزیز را زیارت و با وی وداع کنند. پیکر شهید عباس آسمیه، صبح روز شنبه ۱۵ مرداد ماه، از ساعت ۹ صبح از حسینیه عاشقان ثارالله (ع) کانون شهید سبحانی کرج به سمت امامزاده محمد (ع) تشییع و سپس در گلزار شهدای این آستان مقدس به خاک سپرده می شود.

لازم به ذکر است مراسم وداع این شهید با خانواده اش، امروز چهارشنبه ۱۲ مرداد ماه، ساعت ۱۸ در معراج شهدای تهران برگزار می شود.

پیکر مطهر شهید عباس آسمیه، شهید مدافع حرم البرزی که در دی ماه سال ۱۳۹۴، در سن ۲۶ سالگی در منطقه خانطومان سوریه به شهادت رسید، پس از هفت سال از طریق آزمایش DNA شناسایی شد و  به همراه چند تن از همرزمانش به وطن بازگشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *